ÚČINKUJÍCÍ

Dara Rolins (SK, CZ)

Legendární královna česko-slovenské taneční hudby. Jako dětská hvězda nazpívala v roce 1986 duet Zvonky štěstí s Karlem Gottem, jehož německá verze Fang das Licht bodovala v TOP 10 singlové hitparády Rakouska a TOP 20 hitparády Německa. V 90. letech spolupracovala se zpěvačkou Kylie Minoque, která jí napsala píseň Our Lovin', se skupinou Kool and The Gang nebo s Danem Bártou a Romanem Holým v seskupení Sexy Dancers. V novém miléniu se stala porotkyní reality soutěží Hlas Česko Slovenska a Československá Superstar. Na DANCE DIVAS zazpívá výběr největších hitů včetně Čo o mě vieš nebo cover verze kultovního party skladby Last Night DJ Saved My Life.

Ilona Csáková (CZ)

Pěvecká legenda s nezaměnitelným altem a hudebním cítěním. Držitelka 4 ocenění Český slavík (za 2. a 3. místo), 2 cen České hudební akademie a Ceny za nejprodávanější zpěvačku roku 1998 patří k nejúspěšnějším divám české populární hudby. Hostovala v muzikálech Hair nebo Kleopatra, porotcovala v soutěži Česko hledá Superstar, byla sólistkou skupiny Laura a její tygři a v roce 1996 ji Tina Turner přijala jako předskokanku na svém pražském koncertu. Aktuálně vydala album Pořád jsem to já (2018). Na DANCE DIVAS zazpívá kromě největších hitů také slavnou píseň Lady Marmelade společně s Elis Mraz a Dannie Ellou. 

Dannie Ella (GRE, CZ)

Výrazná osobnost českého soulu a R&B. Své debutové album Colors Of Light představila s úspěchem také v newyorských klubech s hudebníky Alicie Keys a hit Ain't No Mountain High Enough, který zazpívá také na DANCE DIVAS, v USA prezentovala přímo autorce, legendární Valerii Simpson. V Česku spolupracovala s Karlem Gottem, Benem Cristovao, Václavem Noidem Bártou, DJ Wichem nebo s Davidem Kollerem.

Na DANCE DIVAS zazpívá také skladbu This Is Me z filmu The Greatest Showman, která byla nominována na Oscara a obdržela Zlatý glóbus 2017.

Danyl Johnson (UK)

Finalista 6. řady britské soutěže X Factor, jehož mentorem byl přímo Simon Cowell. Po vítězství ve 3 kolech nakonec získal 4. místo. Zahrál si v sérii Benidorm stanice ITV a v roce 2017 byl v nejužším výběru reprezentantů Velké Británie pro soutěž Eurovize. Na Dance Divas vystoupí mimo jiné v duetu s Elis Mraz a také připomene hit Michaela Jacksona Man in the Mirror.

TEREZA MAŠKOVÁ (CZ)

Zpěvačka a vítězka soutěže Česko- Slovenská Superstar 2018. Porotu i diváky zaujala nejen rozsahem svého hlasu, ale také růžovými vlasy. Zpívá funk, soul, pop i balady.

Dříve se zúčastnila také soutěže Česko Slovensko má talent 2010 a WCOPA 2014 v Los Angeles.

Na Dance Divas zazpívá několik sólových písní a objeví se také ve směsich hitů Michaela Jacksona a Whitney Houston.

Heather Small (UK) 

Hlas skupiny M People, se kterou dosáhla světového úspěchu díky hitům Moving On Up, One Night In Heaven a Search For The Hero. Bodovala na špičce žebříčku Billboard a v letech 1994 a 95 získala 2 prestižní ocenění The Brit Awards za nejlepší taneční písně. Jako jedna z nejvýraznějších britských pop soulových zpěvaček úspěšně pokračuje na sólové dráze - její skladba Proud se stala oficiální písní Olympijských her v Londýně 2012, nazpívala duet You Need Love Like I Do na multiplatinové album Reload Toma Jonese a společně s Lou Reedem, Davidem Bowiem, Bonem nebo Eltonem Johnem zazářila na charitativním singlu Perfect Day.

V České republice vystoupí poprvé na show DANCE DIVAS.

Debbi (DEU, CZ)

Letošní česko-německá držitelka ceny Anděl v kategorii interpretka roku působí na tuzemské scéně od roku 2011. Cenu Akademie české populární hudby získala hned za první singl, Touch the Sun a její zatím poslední album Break (2017) má podle odborné kritiky světovou úroveň. S rapperem Lipem kromě svého anglicky zpívaného repertoáru na DANCE DIVAS zazpívá píseň Štěstí, kterou vyjádřila podporu LGBT komunitě.

Ellis Mraz (CZ)

V roce 2014 postoupila do osmifinále soutěže Hlas Československa, v anketě Český slavík se v témže roce stala Objevem roku. Jejímu zpěvu dominuje především moderní americký feeling, v jejích písních ale najdete i ohlasy reggae rytmů nebo latiny. Během roku 2013 Elis získala 3.místo v prestižní americko-britské hitparádě BEAT100 za píseň Letter to Mom (Píseň mamince), inspirovanou skutečným dopisem z koncentračního tábora a v lednu 2014 obsadila s písní Shubidu 2.místo. Stejný úspěch zopakovala se skladbou Unfaithful Man, který na DANCE DIVAS zazpívá s finalistou britské soutěže X Factor, Danylem Johnsonem.

Artefact Dance Company (CZ)

Taneční skupina složená z profesionálních tanečníků působících na české taneční scéně. Věnuje se širokému spektru tanečních stylů a to jak stylům komerčním jako je musical dance, MTV dance, street dance, jazz dance, tak stylům uměleckým. Dlouhodobě spolupracuje s Nadačním fondem Hanky Kynychové a také spolupracuje s Lucií Vondráčkovou. Další spolupráce: show pro Hanáckou vodku, Frisco UV show, show pro hotel Hilton a další.

MIKOLAS JOSEF (CZ)

Mezinárodně nejúspěšnější český zpěvák současnosti. Písničkář, producent, zpěvák, multiinstrumentalista a reprezentant Česka na Eurovision Song Contest 2018, kde se umístil na šestém místě, čímž dosáhl historicky nejvyššího umístění země v této soutěži. Počátkem dubna 2018 v německém Mnichově podepsal globální kontrakt s hudebním vydavatelstvím RCA Records, jednou z dceřiných společností Sony Music. 

JAN BENDIG (CZ)

Jan Bendig je jedním z nejúspěšnějších interpretů mladší generace u nás. Na svém kontě má nejenom působení v pěvecké souteži Česko Slovenská SuperStar, ale též velkou řadu hitů. Za zmínku stojí též například úspěšné duety s Ewou Farnou, Hanou Zagorovou, Markétou Konvičkovou nebo Monikou Bagárovou. Honzův hlas patří mezi nejvýraznější u nás a pravidělně koncertuje jak u nás tak i v zahraničí. 

Další hosté: